KOMPOZYCJE WODNE

sztuczne skały

Dźwięk spadającej lub przemieszczającej się wody jest nie tylko piękny, ale również relaksujący. My to piękno i ukojenie potrafimy urzeczywistnić. Budujemy oczka wodne, wodospady, fontanny, które nie tylko mogą być odwzorowaniem tych prawdziwych, będących dziełem natury, ale także mogą zaspokajać wizję naszych Klientów.

Kompozycje wodne ozdobią ogród, park rozrywki lub ogród zoologiczny, czyniąc je miejscami wyjątkowymi, pełnymi uroku i wprawiając w zachwyt przybyłych gości.

Akwaria

Wypełnienie wodą akwarium to nie wszystko. Zanim zamieszkają w nim pierwsi lokatorzy, warto stworzyć im odpowiednie warunki, możliwie jak najbardziej odzwierciedlające te naturalne. Jednocześnie warto zadbać o estetykę wypełnienia akwarium, które powinno dostarczać możliwie jak najprzyjemniejszych doznań wizualnych.

W ramach systemów dekoracyjnych przeznaczonych do wypełnienia akwariów, oferujemy: podmorską roślinność, koralowce, pniaki czy, konary drzew, wraki zatopionych statków. Granice naszych realizacji wyznacza tutaj jedynie wyobraźnia, a nowych form i inspiracji w świecie przyrody pozostaje nieskończona ilość.