Informacje o firmie

glowne na strone

Firma DEKOS to przede wszystkim ludzie, których pasja do tworzenia pozwala na modelowanie otaczającego nas świata i czerpania z natury tego co najlepsze.  Do tworzenia inspirowanych naturą form wykorzystujemy beton architektoniczny, alternatywę dla drogiego naturalnego kamienia, skały i drzewa.

Firma powstała w 2004 roku i od tego momentu urzeczywistniamy marzenia ludzi wrażliwych na piękno przyrody i mających wizję tworzenia czegoś wyjątkowego. Projektujemy i wykonujemy  elementy oraz całe systemy architektoniczno-przyrodnicze, dekoracyjne i użytkowe.  Łącznie wykonaliśmy setki kreacji przestrzennych w kraju i za granicą dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i firm.

Sztuczne skały, drzewa, wodospady, akwaria, groty, oczka wodne, ogrodzenia, to tylko część naszej oferty. Realizowane kreacje przestrzenne dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Dlatego firma DEKOS wykona zarówno imitację prehistorycznego drzewa w prywatnym ogrodzie, jak również zaprojektuje i wybuduje cały system architektoniczno-przyrodniczy w parku rozrywki, aqua parku lub ogrodzie zoologicznym.

Zawsze służymy doradztwem oraz stawiamy na wysoką jakość obsługi i realizowanych projektów. Nasze kreacje przestrzenne wykonujemy używając najlepszej jakości półproduktów, zachowując przy tym najbardziej konkurencyjne ceny.

Realizacje, które wykonaliśmy na przestrzeni ostatnich lat, znajdują się m.in.: w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, Hotelu Narvil Conference & Spa, Aqua Parku Fala w Łodzi, Łódzkim Ogrodzie Zoologicznym.

sztuczne drzewa